dfgd
Ziyaretçi Defteri
Fatma Tenk - 20.06.2022
Merhabalar herkese. Henüz oğlum çok küçükken tanıştığımız okulumuz ve değerli öğretmenlerimize iki yıldır bir fiil birlikteyiz. Başta Yağmur Öğretmen, Elif Öğretmen ve Gülay Öğretmen olmak üzere tüm öğretmen ve çalışanlara okulumuzun adı gibi sevgi dolu,özenli ve hassas yaklaşımlarından dolayı minnettarım.
Hatice akbas - 19.05.2022
Sevgi Ağacı basta Tuğba hocamıza daha sonra Gülay hocama Elif hocama ve bütün öğretmenlerimize teşekkür bir borc bilirim.Evlatlarimiz bizler için çok kıymetli onlara kendi evlatlarıniz gibi davrandiginiz herzaman sevgiyle ilgilendiniz..Ben ve oğlum okulumuzu öğretmenlerimizi çok sevdik hiçbir zaman gözüm arkada kalmadı..Sizlere minnettarım.İnsallah yollarimiz tekrar kesişir sevgi Ağacı ile sizi çok seviyoruz...Sevgilerle...
Yasemin Dinçel öztürk - 02.02.2022
Sevgi Ağacı ile bu sene tanıştık Çekmeköy bölgesinde pek çok okul gezdik kızım ile birlikte evimize çok yakın olması sebebiyle ilk Sevgi Ağacı ile başladık araştırmaya ve kızım okullar arasında ısrarla Sevgi Ağacını istedi. Bizde yeni başlayacağı için zorlanmaması adına istediği okul olmasını uygun gördük. Çocuğum ilk görüşte o sıcaklığı sevgiyi hissetmişti çünkü.Gülay öğretmenimiz sınıf öğretmenimiz Sibel hanım okul müdürümüz Elif Nur hanım ve adını bilmediğim pek çok öğretmen o kadar ilgili ve sevgi dolular ki yavrularımıza. Kızımın eğlenmesi sevmesi ve sevilmesi kadar önemli bir konuda eğitimleri kızımın evdeki davranışlarında da değişim farkedilecek seviyede. Öğrendiklerine evde şahit oldukça şaşkınlığımızı gizleyemiyoruz. Bir kızım daha var seneye onunda Sevgi Ağacı ailesine katılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz
Mehtap Bayram - 29.06.2019
Merhaba,iyi ki oğlum burada okul hayatına başladı. Ailecek burda sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Başta Tuba öğretmeniz olmak üzüre bugün ki yıl sonu gösterisi için Handan hocamıza , Değer dersi öğretmenimiz Saliha Hanıma diğer branş öğretmenlerimize ve ve Güler yüzü hoş sohbeti ile okul müdürümüz Burcu Asena hanıma, sevecen tavrıyla Gülay hanıma çok çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Ayrıca bugün yıl sonu gösterileri harikaydı. Emeği geçen herkese teşekkürler. Saygılarınla sıraç bayram ın velisi kocaman sevgiler sevgi ağacı ailesi .
Tuğba Selçuk Akbulat - 05.05.2019
Merhabalar Sevgi Ağacı Anaokulu ile yollarımız tesadüf eseri kesişti ..Iyikide kesişti iyikide ogun başka okula müracaat için gidecekken sizlerle tanıştık. Bu iyikilerimin sebebi ilk okul deneyimimizin kötü geçmesi oldu ..Oğlum Enesi ilk olarak başka bi anaokuluna kayıt ettirsin büyük hüsran yaşadığımız bu eğitim adi verilen okuldan oğlumuzu hırçın mutsuz şekilde aldık sıra okul aramaya geldi takdir edersinizki bu kötü deneyimden sonra çok sayıda okul dolaştık en iyisi ve EN önemlisi oğlumuzun yüzünün güleceği mutlu olacağı bi okul olacaktı bi arkadaşım başka okulda görev alıyordu onun bulunduğu anaokulu için müracaata gidecekken tesadüfen Sevgi Ağacı Anaokulu na gittik iyikide böyle bir yol gösterdi Rabbim okula girdiğimizde bizi okul müdürümüz karşıladı.Okadar sıcakkanlı o kadar güler yüzlü bi okadarda benim ile ANNE gibi konuştu çok mutlu oldum ilk okul deneyimimizi anlattım çok üzüldü adeta yıllarca arkadaşlık yapmışız gibi bizimle dertlesti .Oğluma okulu gezmesi için fırsat tanıdı oğlumun gözündeki mutluluğu ışıltıyı o günden beri kaybettirmediler Oğlumda konuşma geriliği vardı 2 ay gibi süre zarfında konuşmaya başladı Oğlum tek cocuk öldüğü için paylaşmayı bilmiyordu çok şükür artık evde birlikte yaptığımız yiyecek etkinliklerinde Anne arkadaşlarıma da goturelimmi diye soru sorunca büyük bi mutluluk duyuyorum .Bu zaman içerisinde bizlere destek olan Oğlumu evlat olarak gören Sevgi Ağacı Anaokulu na ve Biricik Tuğba Öğretmenimize Sevgi dersi öğretmenimize farklı branş öğretmenlerimize ve bizlere bu güzel okulu kazandıran emek veren okul kurucumuz ve okul müdürümüze binlerce kez Teşekkür ediyoruz .O güzel yüreğiniz var oldukça biz Aileler çok mutlu oluyoruz Iyiki dediğimiz Sevgi dolu okulumuza sevgiler ve saygılar Allah yolunuzu Açık etsin????
Burcu Ayanoğlu - 13.04.2019
Sevgi ağacı anaokuluyla 2013 yılında ilk kızıma okul ararken tanıştım. Çekmeköy'de ikamet eden biri olarak bir çok okulu değerlendirdim kimi okul sadece dini eğitimiyle kimi okul sadece milli değerleriyle konuştu karşımda bütün değerleri içinde barındıran çocuğumu sıkmadan bıktırmadan öğrenmeyi eğlenceye çeviren bir okul istiyordum. Bir çocuğun milli değerlerini dini değerlerini öğrenerek ve gelişimini sıkılmadan eğlenerek sürdürebileciği okula teslim ettiğimde gözümün arkada kalmayacağı bir okuldu tercihim, şükürki sizinle tanıştığımda işte aradığım okul bu dedim bütün değerleri aileninde talebi doğrultusunda çocuğa eğlenerek öğreten ve üretmeyi seven nadide okullardan bir tanesisiniz iyiki kızım Elifimi tam 3 sene Gülay hocanın ve değerli hocalarının ellerine teslim etmişim. Sevgi ağacının dallarında bir çiçek gibi büyüdü kızım. Yıl 2019 ve küçük kızım senay da 2 senedir sevgi ağacında tamda ismine yakışır şekilde sevgiyle öğrenerek büyüyor. Sizleri tercih ederek ne kadar doğru bir karar almışım diyorum. Okulunuzun velilere karşı samimi tutumu çözüm odaklı ve ticari kaygılar gözetmeden her kesime her tercihe göre çocuklara sağladığınız eğitim için teşekkür ederim. Samimiyetiniz için milli ve dini tüm değerlerimize sahip çıktığınız için Gülay hocama Nuray hocama Burcu Hocama tüm branş hocalarına teşekkür ederim.
Çiğse ALBAYRAK - 02.04.2019
Sevgili sevgi ağacı; Oncelikle Taha benim icin çok kıymetli her annenin çocuğu kıymetlidir tabiki ama ben benimkini biliyorum ? zor ulastim ben Taha ya 15 yaşındaydım tedaviye başladığımda o yüzden degil gözümden sakınmak, öperken bile korkarım bu nedenle okul seçimi bi hayli zordu benim icin çekmekoyde bir çok okul gezdim en iyi denilenden evime en yakınına kadar hepsinde bi bahanem huzursuzluğun vardi beni rahatsız eden bir şey mutlaka buldum sonra size geldim iki oğlumla Taham ve Mertim bizi okul kurucusu Gülay hanım karşıladı o çok sıcak gülüşü ile ve benim icin en güzel köşe vardi hemen kapının sağ tarafında MUSTAFA KEMAL ATATÜRK sonra bi baktim çocuklarım alındı elimden ve hic itiraz etmeden gittiler oyun odalarına aslında hem şaşkın hemde güvenin ilk adımlarıydı benim icin. Sonrasında okul müdürümüz Burcu hanımla sohpete basladik neden sohpet diyorum çünkü diğer görüşmelerde buram buram ticaret vardi sorduğum her soruya samimiyetle cevap aldim ve karar vermek icin eve gittik eşimle ve karar verdik artik benim ilkim Taham sizlere emanetti. Hep iyiki dedirttiginiz icin bir gün bile pişmanlık yaşamadığınız icin sonsuz teşekkürler okadarki ayşe öğretmenimiz ve yardımcıları hergün tahamin sırtını kasıyorlarmış Taham bunu çok sever en güzeli benim Taham sizi çok seviyor Sevgiyle kalın SEVGI AGACI ?
Meltem Kaya - 03.03.2019
2 buçuk yaşındaki kızımızı bir saat bırakmaya kıyamadığımız, aklımızda bin tane soruyla baş etmeye çalıştığımız okul sürecinde kızımın okulda gerçirdiği zamanı önce yarım gün sonra tam gün olmasına karar verdik. Başta Esra öğretmenimizin samimi sevgisi ve güler yüzü, kızımla iletişimi olmak üzere Gülay Hanım ve Asena Burcu Hanımın işlerine olan saygısı, tüm öğrencilerle alakadar olmaları ve bize o güveni vermelerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Şimdi 6. ayımız :) İyi ki sizinle kesişti yollarımız. Emeklerinize sağlık.
Öznur Pekşen - 03.03.2019
Bundan 3 sene önce çocuğu icin en iyisini isteyen her anne baba gibi anaokulu arayisina girmistik. Birkac yer dolastiktan sonra Sevgi Ağaci ile yolumuz kesişti. İlk başlarda tabi ki öğretmenlerin çocukla iletişimi nasıl olacak, oğlum alışacakmi, ögretmenlerini, okulunu sevecek mi diye bir çok soru vardı aklimda. Zamanla doğru karar verdiğimizi anladik. Başta Gülay Hanım olmak üzere okul müdürümüz Asena Hanim'a oğlumun ilk öğretmeni Arilar Sınıfı'nda Ebru Öğretmene Tavşanlar Sınıfı' nda Tuba Öğretmene ve Şu anda Yıldızlar Sınıfı'nda oğlumla sadece öğretmen olarak değil, aynı zamanda bir anne gibi de ilgilenen Nuray Öğretmenimize ve tüm Sevgi Ağacı Ailesine çok teşekkür ederiz.
Ayşe Teker - 27.02.2019
Merhaba Sevgi Ağacı Ailesi 3 yıldır olduğu gibi bu yılda kızımın doğum gününü okulumuzda kutladık . Öncelikle öğretmenimiz Nuray öğretmene Hazal öğretmene okul kurucumuz Gülay hanıma müdürümüz Burcu hanıma ve Sevgi Ağacı ailemize çok teşekkür ediyoruz .yine çok güzel bir doğum günü yapmamıza sebep oldular. Rabbim bize mervemi 17 sene sonra nasip etti biz kimselere guvenemezken kendimizi sevgi ağacının içinde bulduk. orası artık bizim ve kızımızin ikinci eviydi hatta evden daha çok zaman geçirdiği yer oldu .önce Rabbime sonra sizlere emanet ettik .yeri geldi altına kaçırdı yeri geldi terledi yeri geldi düştü ama hiçbir zaman bizim yoklugumuzu hissetmedi hissettirmediniz anne sevkatiyle ne gerekiyorsa yaptınız sevdiniz sardiniz Okula girdiğimizde kendi öğretmenimiz Nuray öğretmenimizden hariç Gülayım hanım Asena hanım bile mervecigim senin sevdiğin yemek var dediğinde şaşırdım okul müdürü okul sahibi bile benim çocuğumun neyi sevip neyi sevmediğini biliyor dedim bunlar bir veli için cok güzel birşey Rabbim hepinizden bir değil bin kere razı olsun iyiki 4 yıl önce sizleri tanimisiz keşke ilkokulunuzda olsaydı hiç düşünmeden devam edebilseydik. Hepinizi çok seviyoruz ?
mamia - 03.07.2018
hello; I would like to thank the management and staff of the school Sevgi Ağaci for the efforts they have done over the year to rise our children's abilities and for the awesome party they presented with our children which made us so proud of them, i wish you to success and continue in this great path. My regards .
samet boğaz - 03.07.2018
Merhaba; Bizlerin sevgi ağacı ile tanışması yaklaşık 2 yıl oldu oğlumuz eyüb ilk yılda yarim dönem bile gitmedi ve ilk kreş deneyimimizdi ancak bu yıl hemen hemen tam bir süre gitti kendim öncelikle çocuğunu gönderdiğim okulda sadece kreşe gidiyor iste oyun oynanıyor karnı acıkırsa yemek verilir gibi basit bir düşünce içindeydim lakin bu düşüncemin ne kadar anlamsız ve yersiz olduğunu bu yılki mezuniyet te gordum ben sadece kendi çocuğumu değil diğer yavrularimizinda kendi yaşlarına göre neler yapabildiğini çocuklara ahlakı kültürel ve manevi değerlerin nasıl yüklendiğini gördüm ziyaretçiler huzurunda çok kıymetli çok saygı değer başta oğlumun sınıf öğretmeni esra hocamız olmak üzere tüm öğretmenlere hürmetlerimi arz ederim benim sevgi ağacı ile ilgili düşüncelerimin sadece bir kreş olmadığını gösterdiğiniz için sizlere tekar tekrar teşekkür ederim saygılarımla Eyüb Ülkü BOĞAZ 'ın anne ve babası:)
Çağrı kurt polat - 01.07.2018
Gözümün nuru can parçam kızımı sevgi ağacı ailesine teslim ettiğimde her anne gibi bir endişem vardı acaba.... bu dönemde huzurlu olmamı sağlayan başta Gülay hnm burcu hnm olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler....ve Esra hnm yüzünüzden gülümsemenin eksik olduğunu hiç görmedim bu dönemde en çok da sizin emeğiniz pahabiçilemez... kabuğundan çıkmasına vesile olduğunuz kızımın etraa öğretmeni size özellikle teşekkür ederim sizin desteğiniz ve emeğiniz sayesinde bir kez daha iyi anladım ki sevgi ağacı ailesinin bir parçası olmaya karar vermek aldığımız en iyi karardı??
Fatmanur Şahin & Levent Şahin - 12.06.2018
Sayın Nuray Kartal, Burcu Asena Yazıcı, Gülay Büyükkaya, Seyran Işkın, Tuğba Öğüt, Aslı Soysal, Esra Sert, Sultan Aksu; Oğlumuz Ahmed Yusuf Şahin' in eğitiminde gösterdiğiniz gayret, samimiyet, özenle birlikte güvenli ve kaliteli eğitiminiz için sizlere müteşekkiriz. Evladımızı, milli ve manevi değerlerimizle donattığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Cenab-ı Allah sizlerden, ailelerinizden ve sevdiklerinizden razı olsun. Selam, sevgi ve saygılarla..
Tuğba bekci - 12.05.2018
Herşey için teşekkür ediyoruz emeğiniz sevginiz için oğlum ve biz çok memnunuz Esra öğretmenimizi çok seviyoruz.Hepinizin Güler yüzünüzü çok seviyoruz mutlu güzel eğitimler diliyoruz
12345»
Ad Soyad
Eposta
Mesaj
 
Başa Dön