dfgd
Ziyaretçi Defteri
SONGÜL DUR - 03.07.2013
SEVGİ ÇINARI DESEK ACABA sizin o sıcak o içten tarifsiz özveriniz başta GÜLAY HANIM olmak üzere büyüklüğünüzü güzelliğinizi tarif etmeme yardımcı olurmu.. umarım olur.. kelimeler yetmez..bunu hissetmek ve çocuğuyla birlikte sizinle yaşaması lazım insanların beni anlaması için .Kaliteli eğitiminizle samimi sevginizle kızım da olan eksiklikler kısa sürede tamamlandı ve üstelik daha çok şey kattı . ben çalışırken çocuğumun ne durumda olduğuna dair zerre kadar olumsuz bir düşünce olmuyor zihnimde..Buda sizin o anaç yaklaşımınızdan kaynaklanıyorki sanki kızımı başka bir anneye teslim etmiş gibi hissederek ayrılıyorum ondan. dediğim gibi tarif edilemiyecek kadar seviyoruz sizi elif serra da aynen.. Çok değerlisiniz ...saygılar sunuyorum..
MERAL GÜLER - 06.12.2012
Sevgi ağacı anaokuluyla öğrencilerinin yaptıkları şaheserleri sergiledikleri bir sergide tanışma şansımız oldu. Hele orada tanıştığımız öğretmenimizin oğlumuza yaklaşımı hali tavrı çok etkiledi bizi. Daha önce bir başka bir anaokuluna göndermeyi düşünüyorduk oğlumuzu gidip görüşmüştük hatta. Oğlumu derste de izleme fırsatı bulmuştuk. Ancak ne var ki o kadar şa'şasına rağmen beni tatmin edemediler ne yazık ki. Kendim de branş öğretmeniyim. Oğlumu derste izlerken pek çok şey yakaladım gözümden kaçmadı. Ve oğlumu oraya göndermekten vazgeçtim çünkü bir anne olarak aklım oğlumda kalacaktı. Ben rahat olmayınca da ona yansıyacak ve okul hayatının daha en başında sıkıntılı sancılı bir süreç bizi bekliyor olacaktı. Seçimler hayatımızdaki tercihler değil midir bizi farklı kılan. Ve bize diğer anaokulu kadar yakın olmamasına rağmen gidip bir görüşelim diyerek çıktık sevgi ağacı anaokuluna doğru yola. Oğlumuz için yapabileceğimiz en güzel şeyi yapmış olmanın huzuru var ya şimdi onu yaşıyorum diyebilirim. İyi ki o gün gidip görüşmüşüz Gülay öğretmeni tanımışız. Bizim için yeni bir çağın başlangıcı gibi oldu. Bu kadar mütevazi mi olur insan. O ne güzel insani yaklaşımlar öyle. Nasıl bir karşılama nasıl bir hizmet, hürmet şaşırdım gerçekten. Dedim burası olsa olsa sevgi ve hoşgörünün dünyası. Okey dedim zaten o an kafamda soru işareti falan da kalmadı. Her şeyden önce insanlık,sevgi,saygı lazım. Bunlar olmadı mı hiçbir şey olmaz olsa da bir kıymeti olmaz. Evet kararımızı verdik oğlumuzu göndermeye. Ki ben anne olarak o kadar pimpirikli mi derler işte öyle bir tipim aslında. Çok ta terleyen alerjik bünyeli bir yavrumuz var. Allah hepimizin yavrusunu bağışlasın. Hiç bir kimseye bırakamazdım oğlumu ama 15 gün oldu oğlum okuluna başlayalı ve çok rahatım huzurluyum şu an. Yavrum çok mutlu orada. 4 yaşındaki Furkan'ımızın tam öğrenme zamanı. Öğretmenlerimizin her biri çok kıymetli birini diğerinden ayırmak mümkün değil. Oğlum çok seviyor okulunu. Uyku uyumayan bir çocuk olmasına rağmen sabah kalkıp okulumuza yine de geliyoruz bu bizi çok mutlu ediyor tabiki. Her şey o kadar güzel ki sevgi ağacında oğlum güzel davranışlar kazanmaya başladı bile. Üstelik de tüm yemeklerini kendisi yiyor orada. Öğretmenlerimiz kendi evlatları gibi sahipleniyor onları. İnanın kendim baktığımda da öz bakım olarak ancak bu kadar bakabiliyordum zaten. Dahası yok yani. Terlemesi çok büyük sıkıntı bizim yavrumuzun ama inanın onu düşünmüyorum bile ne oldu demiyorum. Öğretmenleri gerekirse değiştiriyorlar çünkü. Yaşadığım ve gördüğüm yaklaşımlar ışığında derim ki yavrunuz için en doğru kararı verecekseniz şayet önce gelin bir sevgi ağacına uğrayın eminim kararınız netleşecektir. Kısacası biz çok memnunuz. İyi ki varlar iyi ki tanıma şansımız olmuş onları. Yürekleri yavrularımız için çarpıyor, emekleri ise ortada. Uzun lafın kısası Allah hepsinden razı olsun. Biz çok mutluyuz sevgi ağacında. Umarım sizler de bu ağacın altında huzur bulursunuz.
FATİH YAVAŞ - 20.06.2012
Öncelikle çocuklarımız üzerinde özveri ve sevgiyle yaklaşan siz Sevgi Ağacı ailesine teşekkür ederim.Biz evde bir çocukla yeteri kadar ilgilenemezken sizler onlarca çocuğun eğitimini üstlenmiş zor bir işi başarmış durumundasınız.Bir çocuğun aileden ayrılması gerçekten zor bir durum olsa da sizlerle beraber bu süreci kısa zamanda geçeceklerini düşünüyorum.Ali Hakdan öğretmenlerini çok seviyor.Hep onlarla beraber zaman geçirmek istiyor.Hepinize çalışmalarınızda başarılar,kolay gelsin diyorum.
nazan duman - 29.03.2012
Sizlerle tanıştığımız ilk günden sıcak bir ortam en önemlisi güvenilir bir ortam olduğunu hissettik,ve bu hisler bizi yanıltmadı.Sevgi Ağacı Anaokulu bir yuva sıcaklığı gibi güleryüzlü ve anlayışlı eğitimcilerimiz her daim yanımızda ve çocuğumuzun destekçisi oldular.Ayrıca her bir branş öğretmenimizin kızıma öğrettiklerinin faydalarını uzun yıllar hissedeceğimden ve göreceğimden eminim.Bugüne kadar HAYRUNNİSA nın eğitim ve öğretimine verdiğiniz katkılardan dolayı tüm Sevgi Ağacı eğitimcilerine ve yöneticilerine teşekkür ederiz... NAZAN DUMAN
gülay YILDIZ ÖZTÜRK - 31.01.2012
Merhaba Okulumuzun vep sitesi hayırlı olsun netten sık sık bakıyordum bitişini görmek sevindirdi beni:) zehra okulunu ve bütün öğretmenlerini çok seviyor ve inanın koşa koşa okula geliyor her sabah anne saatimiz gelmedimi diye sorup duruyor. yeni etkinliklerinizle başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirmenizi diliyorum.... sevgilerimizle GÜLAY YILDIZ ÖZTÜRK
«12345
Ad Soyad
Eposta
Mesaj
 
Başa Dön